Volledig gelamineerde brochure (wire-o)
1. Korte samenvatting
Volledig gelamineerde brochure (wire-o). Materiaal binnenwerk (12 opties): 250 g/m² Bio Top 3; 300 g/m² MultiCard karton, glad aan beide kanten. Formaat (21 opties): A3 (297 × 420 mm); DL plus liggend (210 × 99 mm). Bedrukking: Kleur, dubbelzijdig; Kleur, enkelzijdig. Kleur van de draad: Wit; Zwart. Laminaat binnenpagina's: Glanslaminaat dubbelzijdig; Krasvast matlaminaat dubbelzijdig. Laatste blad naar buiten: Nee; Ja.
2. Volledige productbeschrijving
Voor materiaal binnenwerk bevat Volledig gelamineerde brochure (wire-o) 12 vermelde opties, waaronder «250 g/m² Bio Top 3»; «300 g/m² MultiCard karton, glad aan beide kanten»; «250 g/m² zijdemat».
Voor formaat bevat Volledig gelamineerde brochure (wire-o) 21 vermelde opties, waaronder «A3 (297 × 420 mm)»; «DL plus liggend (210 × 99 mm)»; «Vierkant XL (297 × 297 mm)».
Bedrukking voor Volledig gelamineerde brochure (wire-o): «Kleur, dubbelzijdig»; «Kleur, enkelzijdig».
Kleur van de draad voor Volledig gelamineerde brochure (wire-o): «Wit»; «Zilver»; «Zwart».
Laminaat binnenpagina's voor Volledig gelamineerde brochure (wire-o): «Glanslaminaat dubbelzijdig»; «Matlaminaat dubbelzijdig»; «Krasvast matlaminaat dubbelzijdig».
Laatste blad naar buiten voor Volledig gelamineerde brochure (wire-o): «Nee»; «Ja».
Volledig gelamineerde brochure (wire-o): aantal is vermeld als «Minimum: 1».
3. Specificatiematrix
Formaat
- A3 (297 × 420 mm)
- A3 liggend (420 × 297 mm)
- A4 (210 × 297 mm)
- A4 liggend (297 × 210 mm)
- A5 (148 × 210 mm)
- A5 liggend (210 × 148 mm)
- A6 (105 × 148 mm)
- A6 liggend (148 × 105 mm)
- DL (98 × 210 mm)
- DL liggend (210 × 98 mm)
- DL plus (99 × 210 mm)
- DL plus liggend (210 × 99 mm)
- 105 × 297 mm, smal
- 297 × 105 mm, smal
- 74 × 210 mm, smal
- Vierkant XL (297 × 297 mm)
- Vierkant groot (210 × 210 mm)
- Vierkant middel (148 × 148 mm)
- Vierkant klein (105 × 105 mm)
- Scriptie (170 × 240 mm)
- Scriptie liggend (240 × 170 mm)
Aantal
- Minimum: 1
Bedrukking
- Kleur, dubbelzijdig
- Kleur, enkelzijdig
Materiaal binnenwerk
- 250 g/m² Bio Top 3
- 300 g/m² Bio Top 3
- 250 g/m² gesatineerd
- 300 g/m² gesatineerd
- 350 g/m² gesatineerd
- 250 g/m² zijdemat
- 300 g/m² zijdemat
- 350 g/m² zijdemat
- 300 g/m² naturel karton
- 350 g/m² naturel karton
- 300 g/m² MultiCard karton, glad aan beide kanten
- 350 g/m² MultiCard karton, glad aan beide kanten
Laatste blad naar buiten
- Nee
- Ja
Laminaat binnenpagina's
- Glanslaminaat dubbelzijdig
- Matlaminaat dubbelzijdig
- Krasvast matlaminaat dubbelzijdig
Omslagmateriaal
- Zelfde als binnenwerk
- 300 g/m² Bio Top 3
- 250 g/m² gesatineerd
- 300 g/m² gesatineerd
- 350 g/m² gesatineerd
- 400 g/m² gesatineerd
- 250 g/m² zijdemat
- 300 g/m² zijdemat
- 350 g/m² zijdemat
- 400 g/m² zijdemat
- 350 g/m² naturel karton
- 400 g/m² naturel karton
- 350 g/m² MultiCard karton, glad aan beide kanten
- 400 g/m² MultiCard karton, glad aan beide kanten
Laminaat
- Glanslaminaat dubbelzijdig
- Matlaminaat dubbelzijdig
- Krasvast matlaminaat dubbelzijdig
Plaats van de binding
- Links (als een boek)
- Boven (als een kalender)
Kleur van de draad
- Wit
- Zilver
- Zwart
Transparant beschermblad
- Geen
- Alleen voorkant
- Voor- en achterkant
Aantal pagina's
- 10 pagina's
- 12 pagina's
- 14 pagina's
- 16 pagina's
- 18 pagina's
- 20 pagina's
- 22 pagina's
- 24 pagina's
- 26 pagina's
- 28 pagina's
- 30 pagina's
- 32 pagina's
- 34 pagina's
- 36 pagina's
- 38 pagina's
- 40 pagina's
- 42 pagina's
- 44 pagina's
- 46 pagina's
- 48 pagina's
- 50 pagina's
- 52 pagina's
- 54 pagina's
- 56 pagina's
- 58 pagina's
- 60 pagina's
- 62 pagina's
- 64 pagina's
- 66 pagina's
- 68 pagina's
- 70 pagina's
- 72 pagina's
- 74 pagina's
- 76 pagina's
- 78 pagina's
- 80 pagina's
- 82 pagina's
- 84 pagina's
- 86 pagina's
- 88 pagina's
- 90 pagina's
- 92 pagina's
- 94 pagina's
- 96 pagina's
- 98 pagina's
- 100 pagina's
- 102 pagina's
- 104 pagina's
- 106 pagina's
- 108 pagina's
- 110 pagina's
- 112 pagina's
- 114 pagina's
- 116 pagina's
- 118 pagina's
- 120 pagina's
- 122 pagina's
- 124 pagina's
- 126 pagina's
- 128 pagina's
- 130 pagina's
- 132 pagina's
- 134 pagina's
- 136 pagina's
- 138 pagina's
- 140 pagina's
- 142 pagina's
- 144 pagina's
- 146 pagina's
- 148 pagina's
- 150 pagina's
- 152 pagina's
- 154 pagina's
- 156 pagina's
- 158 pagina's
- 160 pagina's
- 162 pagina's
- 164 pagina's
- 166 pagina's
- 168 pagina's
- 170 pagina's
- 172 pagina's
- 174 pagina's
- 176 pagina's
- 178 pagina's
- 180 pagina's
- 182 pagina's
- 184 pagina's
- 186 pagina's
- 188 pagina's
- 190 pagina's
- 192 pagina's
- 194 pagina's
- 196 pagina's
- 198 pagina's
- 200 pagina's
4. Belangrijkste kenmerken en mogelijkheden
- Formaat: A3 (297 × 420 mm); A3 liggend (420 × 297 mm); A4 (210 × 297 mm). De volledige keuzelijst staat in de matrix.
- Aantal: Minimum: 1.
- Bedrukking: Kleur, dubbelzijdig; Kleur, enkelzijdig.
- Materiaal binnenwerk: 250 g/m² Bio Top 3; 300 g/m² Bio Top 3; 250 g/m² gesatineerd. De volledige keuzelijst staat in de matrix.
- Laatste blad naar buiten: Nee; Ja.
- Laminaat binnenpagina's: Glanslaminaat dubbelzijdig; Matlaminaat dubbelzijdig; Krasvast matlaminaat dubbelzijdig.
5. Voor wie dit product geschikt is
Voor wie bij «Volledig gelamineerde brochure (wire-o)» materiaal binnenwerk wil vergelijken, bijvoorbeeld «250 g/m² Bio Top 3» of «300 g/m² MultiCard karton, glad aan beide kanten». Voor formaat zijn bijvoorbeeld «A3 (297 × 420 mm)» of «DL plus liggend (210 × 99 mm)» vermeld.
6. Technische details en aandachtspunten
Volledig gelamineerde brochure (wire-o): aantal is vermeld als «Minimum: 1».
Praktische vragen over dit product
Welke maten en afmetingen zijn vermeld voor Volledig gelamineerde brochure (wire-o)?
Formaat: A3 (297 × 420 mm); A3 liggend (420 × 297 mm); A4 (210 × 297 mm); A4 liggend (297 × 210 mm); A5 (148 × 210 mm); A5 liggend (210 × 148 mm). Dit zijn 6 voorbeelden uit 21 vermelde opties. De volledige lijst staat in de specificatiematrix hierboven.
Welke bedrukking en drukposities zijn vermeld voor Volledig gelamineerde brochure (wire-o)?
Bedrukking: Kleur, dubbelzijdig; Kleur, enkelzijdig.
Welke keuzes zijn er voor de opbouw van Volledig gelamineerde brochure (wire-o)?
Materiaal binnenwerk: 250 g/m² Bio Top 3; 300 g/m² Bio Top 3; 250 g/m² gesatineerd; 300 g/m² gesatineerd; 350 g/m² gesatineerd; 250 g/m² zijdemat. Dit zijn 6 voorbeelden uit 12 vermelde opties. De volledige lijst staat in de specificatiematrix hierboven.
Laminaat binnenpagina's: Glanslaminaat dubbelzijdig; Matlaminaat dubbelzijdig; Krasvast matlaminaat dubbelzijdig.
Omslagmateriaal: Zelfde als binnenwerk; 300 g/m² Bio Top 3; 250 g/m² gesatineerd; 300 g/m² gesatineerd; 350 g/m² gesatineerd; 400 g/m² gesatineerd. Dit zijn 6 voorbeelden uit 14 vermelde opties. De volledige lijst staat in de specificatiematrix hierboven.
Aantal pagina's: 10 pagina's; 12 pagina's; 14 pagina's; 16 pagina's; 18 pagina's; 20 pagina's. Dit zijn 6 voorbeelden uit 96 vermelde opties. De volledige lijst staat in de specificatiematrix hierboven.
Welke uitvoeringen zijn vermeld voor Volledig gelamineerde brochure (wire-o)?
Laatste blad naar buiten: Nee; Ja.
Plaats van de binding: Links (als een boek); Boven (als een kalender).
Kleur van de draad: Wit; Zilver; Zwart.
Transparant beschermblad: Geen; Alleen voorkant; Voor- en achterkant.
Welke afwerkingen kan ik kiezen bij Volledig gelamineerde brochure (wire-o)?
Laminaat: Glanslaminaat dubbelzijdig; Matlaminaat dubbelzijdig; Krasvast matlaminaat dubbelzijdig.
Gerelateerde productinformatie
Bekijk de productgroep Drukwerk.