Carwrap
1. Korte samenvatting
Carwrap. Bij Merk: nu met extra korting 3M: Materiaal: 3M™ Print Wrap Film IJ280 Wit. Merk: nu met extra korting 3M; Avery. Bij Merk: nu met extra korting 3M; Materiaal: 3M™ Print Wrap Film IJ280 Wit: Print: Standaard kwaliteit; Extreem hoge kwaliteit.
2. Volledige productbeschrijving
Carwrap: materiaal is vermeld als «3M™ Print Wrap Film IJ280 Wit». Bij voorafgaande keuzes: Merk: nu met extra korting 3M.
Merk voor Carwrap: «nu met extra korting 3M»; «Avery».
Print voor Carwrap: «Standaard kwaliteit»; «Extreem hoge kwaliteit». Bij voorafgaande keuzes: Merk: nu met extra korting 3M; Materiaal: 3M™ Print Wrap Film IJ280 Wit.
Laminaat voor Carwrap: «Glans»; «3M™ Envision 8550 (Mat)». Bij voorafgaande keuzes: Merk: nu met extra korting 3M; Materiaal: 3M™ Print Wrap Film IJ280 Wit; Print: Standaard kwaliteit.
Carwrap: aantal is vermeld als «Aantal instellen in de productsamensteller».
Gewenste afwerking voor Carwrap: «Snijden»; «Contoursnijden». Bij voorafgaande keuzes: Merk: nu met extra korting 3M; Materiaal: 3M™ Print Wrap Film IJ280 Wit; Print: Standaard kwaliteit; Laminaat: Glans.
3. Specificatiematrix
Aantal
- Aantal instellen in de productsamensteller
Merk
- nu met extra korting 3M
- Avery
Materiaal
Bij voorafgaande keuzes: Merk: nu met extra korting 3M.
- 3M™ Print Wrap Film IJ280 Wit
Bij voorafgaande keuzes: Merk: nu met extra korting 3M; Materiaal: 3M™ Print Wrap Film IJ280 Wit.
- Standaard kwaliteit
- Extreem hoge kwaliteit
Laminaat
Bij voorafgaande keuzes: Merk: nu met extra korting 3M; Materiaal: 3M™ Print Wrap Film IJ280 Wit; Print: Standaard kwaliteit.
- Glans
- 3M™ Envision 8550 (Mat)
Gewenste afwerking
Bij voorafgaande keuzes: Merk: nu met extra korting 3M; Materiaal: 3M™ Print Wrap Film IJ280 Wit; Print: Standaard kwaliteit; Laminaat: Glans.
- Snijden
- Contoursnijden
4. Belangrijkste kenmerken en mogelijkheden
- Aantal: Aantal instellen in de productsamensteller.
- Merk: nu met extra korting 3M; Avery.
- Materiaal: 3M™ Print Wrap Film IJ280 Wit. Bij voorafgaande keuzes: Merk: nu met extra korting 3M.
- Print: Standaard kwaliteit; Extreem hoge kwaliteit. Bij voorafgaande keuzes: Merk: nu met extra korting 3M; Materiaal: 3M™ Print Wrap Film IJ280 Wit.
- Laminaat: Glans; 3M™ Envision 8550 (Mat). Bij voorafgaande keuzes: Merk: nu met extra korting 3M; Materiaal: 3M™ Print Wrap Film IJ280 Wit; Print: Standaard kwaliteit.
- Gewenste afwerking: Snijden; Contoursnijden. Bij voorafgaande keuzes: Merk: nu met extra korting 3M; Materiaal: 3M™ Print Wrap Film IJ280 Wit; Print: Standaard kwaliteit; Laminaat: Glans.
5. Voor wie dit product geschikt is
Voor wie bij «Carwrap» merk wil vergelijken, bijvoorbeeld «nu met extra korting 3M» of «Avery». Bij de voorafgaande keuze «Merk: nu met extra korting 3M» is materiaal vermeld als «3M™ Print Wrap Film IJ280 Wit».
6. Technische details en aandachtspunten
Carwrap: materiaal is vermeld als «3M™ Print Wrap Film IJ280 Wit». Bij voorafgaande keuzes: Merk: nu met extra korting 3M.
Print voor Carwrap: «Standaard kwaliteit»; «Extreem hoge kwaliteit». Bij voorafgaande keuzes: Merk: nu met extra korting 3M; Materiaal: 3M™ Print Wrap Film IJ280 Wit.
Laminaat voor Carwrap: «Glans»; «3M™ Envision 8550 (Mat)». Bij voorafgaande keuzes: Merk: nu met extra korting 3M; Materiaal: 3M™ Print Wrap Film IJ280 Wit; Print: Standaard kwaliteit.
Gewenste afwerking voor Carwrap: «Snijden»; «Contoursnijden». Bij voorafgaande keuzes: Merk: nu met extra korting 3M; Materiaal: 3M™ Print Wrap Film IJ280 Wit; Print: Standaard kwaliteit; Laminaat: Glans.
Praktische vragen over dit product
Welke uitvoeringen zijn vermeld voor Carwrap?
Merk: nu met extra korting 3M; Avery.
Welke materialen of papiersoorten heeft Carwrap?
Bij Merk: nu met extra korting 3M: Materiaal: 3M™ Print Wrap Film IJ280 Wit.
Welke bedrukking en drukposities zijn vermeld voor Carwrap?
Bij Merk: nu met extra korting 3M; Materiaal: 3M™ Print Wrap Film IJ280 Wit: Print: Standaard kwaliteit; Extreem hoge kwaliteit.
Welke afwerkingen kan ik kiezen bij Carwrap?
Bij Merk: nu met extra korting 3M; Materiaal: 3M™ Print Wrap Film IJ280 Wit; Print: Standaard kwaliteit: Laminaat: Glans; 3M™ Envision 8550 (Mat).
Bij Merk: nu met extra korting 3M; Materiaal: 3M™ Print Wrap Film IJ280 Wit; Print: Standaard kwaliteit; Laminaat: Glans: Gewenste afwerking: Snijden; Contoursnijden.
Van welke eerdere keuzes hangen de opties voor Carwrap af?
Bij Merk: nu met extra korting 3M: Materiaal: 3M™ Print Wrap Film IJ280 Wit. Lees bij de overige velden eveneens de voorafgaande keuzes. Een optie die bij een bepaalde samenstelling staat, geldt voor die genoemde samenstelling.
Gerelateerde productinformatie
Bekijk de productgroep Stickers & folie.