Bedrukte menukaarten
1. Korte samenvatting
Bedrukte menukaarten. Papier (41 opties): 170 g/m² houtvrij offset; 300 g/m² Symbol Card karton, glad aan één kant. Formaat (24 opties): A3 (297 × 420 mm); DL plus liggend (210 × 99 mm). Vouwwijze (8 opties): Eén vouw (4 pagina’s); Luikvouw (6 pagina’s). Bedrukking: Kleur, dubbelzijdig; Kleur plus wit, dubbelzijdig. Vlak geleverd: Nee; Ja.
2. Volledige productbeschrijving
Voor papier bevat Bedrukte menukaarten 41 vermelde opties, waaronder «170 g/m² houtvrij offset»; «300 g/m² Symbol Card karton, glad aan één kant»; «300 g/m² gerecycled papier (Rebello of VIVUS 89)».
Voor formaat bevat Bedrukte menukaarten 24 vermelde opties, waaronder «A3 (297 × 420 mm)»; «DL plus liggend (210 × 99 mm)»; «Vierkant XL (297 × 297 mm)».
Voor vouwwijze bevat Bedrukte menukaarten 8 vermelde opties, waaronder «Eén vouw (4 pagina’s)»; «Luikvouw (6 pagina’s)»; «Wikkelvouw (6 pagina’s)».
Bedrukking voor Bedrukte menukaarten: «Kleur, dubbelzijdig»; «Kleur plus wit, dubbelzijdig».
Vlak geleverd voor Bedrukte menukaarten: «Nee»; «Ja».
Voor afwerking van het papier bevat Bedrukte menukaarten 9 vermelde opties, waaronder «Glanslaminaat enkelzijdig»; «Krasvast matlaminaat dubbelzijdig»; «Fluweelzacht matlaminaat enkelzijdig».
Voor spotveredeling bevat Bedrukte menukaarten 13 vermelde opties, waaronder «Opdikkende glanslak»; «Foliedruk oceaan blauw»; «Goudfolie».
3. Specificatiematrix
Formaat
- A3 (297 × 420 mm)
- A3 liggend (420 × 297 mm)
- A4 (210 × 297 mm)
- A4 liggend (297 × 210 mm)
- A5 (148 × 210 mm)
- A5 liggend (210 × 148 mm)
- A6 (105 × 148 mm)
- A6 liggend (148 × 105 mm)
- DL plus (99 × 210 mm)
- DL plus liggend (210 × 99 mm)
- 105 × 210 mm, smal
- 210 × 105 mm, smal
- 210 × 597 mm, smal
- 148 × 420 mm, smal
- 105 × 297 mm, smal
- 297 × 105 mm, smal
- Vierkant XL (297 × 297 mm)
- Vierkant groot (210 × 210 mm)
- Vierkant middel (148 × 148 mm)
- Vierkante kaart (135 × 135 mm)
- Vierkant klein (105 × 105 mm)
- Kaart middel (120 × 170 mm)
- 1/3 A3 (140 × 297 mm)
- 1/3 A4 (99 × 210 mm)
Bedrukking
- Kleur, dubbelzijdig
- Kleur plus wit, dubbelzijdig
Papier
- 170 g/m² houtvrij offset
- 250 g/m² houtvrij offset
- 300 g/m² Symbol Card karton, glad aan één kant
- 300 g/m² houtvrij offset
- 300 g/m² naturel karton
- 350 g/m² naturel karton
- 300 g/m² MultiCard karton, glad aan één kant
- 350 g/m² Invercote karton, glad aan één kant
- 350 g/m² MultiCard karton, glad aan één kant
- 400 g/m² MultiCard karton, glad aan beide kanten
- 170 g/m² gesatineerd
- 250 g/m² gesatineerd
- 300 g/m² gesatineerd
- 350 g/m² gesatineerd
- 400 g/m² gesatineerd
- 170 g/m² zijdemat
- 250 g/m² zijdemat
- 300 g/m² zijdemat
- 350 g/m² zijdemat
- 400 g/m² zijdemat
- 250 g/m² Bio Top 3
- 300 g/m² Bio Top 3
- 300 g/m² BalancePure of RecyStar (gerecycled)
- 300 g/m² RecyStar Nature
- 290 g/m² kraftpapier, bruin
- 300 g/m² gerecycled papier (Rebello of VIVUS 89)
- 280 g/m² linnenstructuur
- 300 g/m² Tintoretto Gesso
- 300 g/m² Sirio met witglans
- 300 g/m² Sirio met parelglans
- 300 g/m² Sirio met zilverglans
- 300 g/m² Sirio met goudglans
- 290 g/m² Sirio, door en door zwart
- 170 g/m² Synaps, scheurvast en waterdicht
- 200 g/m² YUPOBlue
- 234 g/m² YUPOBlue
- 276 g/m² YUPOBlue
- 319 g/m² YUPOBlue
- 115 g/m² Teslin, scheurvast en waterdicht
- 167 g/m² Teslin, scheurvast en waterdicht
- 243 g/m² Teslin, scheurvast en waterdicht
Vouwwijze
- Niet vouwen
- Eén vouw (4 pagina’s)
- Eén vouw, horizontaal (4 pagina’s)
- Wikkelvouw (6 pagina’s)
- Zigzagvouw (6 pagina’s)
- Luikvouw (6 pagina’s)
- Wikkelvouw (8 pagina’s)
- Zigzagvouw (8 pagina’s)
Afwerking van het papier
- Geen afwerking
- Glanslaminaat enkelzijdig
- Glanslaminaat dubbelzijdig
- Matlaminaat enkelzijdig
- Matlaminaat dubbelzijdig
- Fluweelzacht matlaminaat enkelzijdig
- Fluweelzacht matlaminaat dubbelzijdig
- Krasvast matlaminaat enkelzijdig
- Krasvast matlaminaat dubbelzijdig
Spotveredeling
- Geen
- Opdikkende glanslak
- Goudfolie
- Zilverfolie
- Roségoudfolie
- Koperfolie
- Foliedruk rood
- Foliedruk groen
- Foliedruk oceaan blauw
- Foliedruk blauw
- Foliedruk zwart
- Glitterfolie
- Regenboogfolie
Veredeling op de achterkant
- Geen
- Opdikkende glanslak
- Goudfolie
- Zilverfolie
- Roségoudfolie
- Koperfolie
- Foliedruk rood
- Foliedruk groen
- Foliedruk oceaan blauw
- Foliedruk blauw
- Foliedruk zwart
- Glitterfolie
- Regenboogfolie
Aantal rillijnen
- Niet rillen
- 1 rillijn
- 2 rillijnen
- 3 rillijnen
- 4 rillijnen
Hoeken
- Rechte hoeken
- Licht afgerond (3,5 mm)
- Afgerond (7 mm)
Boorgaten
- Geen boorgaten
- Eén boorgat (6 mm)
- Twee boorgaten (6 mm)
- Drie boorgaten (6 mm)
- Vier boorgaten (6 mm)
Vlak geleverd
- Nee
- Ja
Rillen
- Niet rillen
- Wel rillen
4. Belangrijkste kenmerken en mogelijkheden
- Formaat: A3 (297 × 420 mm); A3 liggend (420 × 297 mm); A4 (210 × 297 mm). De volledige keuzelijst staat in de matrix.
- Bedrukking: Kleur, dubbelzijdig; Kleur plus wit, dubbelzijdig.
- Papier: 170 g/m² houtvrij offset; 250 g/m² houtvrij offset; 300 g/m² Symbol Card karton, glad aan één kant. De volledige keuzelijst staat in de matrix.
- Vouwwijze: Niet vouwen; Eén vouw (4 pagina’s); Eén vouw, horizontaal (4 pagina’s). De volledige keuzelijst staat in de matrix.
- Afwerking van het papier: Geen afwerking; Glanslaminaat enkelzijdig; Glanslaminaat dubbelzijdig. De volledige keuzelijst staat in de matrix.
- Spotveredeling: Geen; Opdikkende glanslak; Goudfolie. De volledige keuzelijst staat in de matrix.
5. Voor wie dit product geschikt is
Voor wie bij «Bedrukte menukaarten» papier wil vergelijken, bijvoorbeeld «170 g/m² houtvrij offset» of «300 g/m² Symbol Card karton, glad aan één kant». Voor formaat zijn bijvoorbeeld «A3 (297 × 420 mm)» of «DL plus liggend (210 × 99 mm)» vermeld.
6. Technische details en aandachtspunten
Voor aantal rillijnen bevat Bedrukte menukaarten 5 vermelde opties, waaronder «1 rillijn»; «2 rillijnen»; «3 rillijnen».
Voor boorgaten bevat Bedrukte menukaarten 5 vermelde opties, waaronder «Eén boorgat (6 mm)»; «Twee boorgaten (6 mm)»; «Drie boorgaten (6 mm)».
Praktische vragen over dit product
Welke maten en afmetingen zijn vermeld voor Bedrukte menukaarten?
Formaat: A3 (297 × 420 mm); A3 liggend (420 × 297 mm); A4 (210 × 297 mm); A4 liggend (297 × 210 mm); A5 (148 × 210 mm); A5 liggend (210 × 148 mm). Dit zijn 6 voorbeelden uit 24 vermelde opties. De volledige lijst staat in de specificatiematrix hierboven.
Welke bedrukking en drukposities zijn vermeld voor Bedrukte menukaarten?
Bedrukking: Kleur, dubbelzijdig; Kleur plus wit, dubbelzijdig.
Welke materialen of papiersoorten heeft Bedrukte menukaarten?
Papier: 170 g/m² houtvrij offset; 250 g/m² houtvrij offset; 300 g/m² Symbol Card karton, glad aan één kant; 300 g/m² houtvrij offset; 300 g/m² naturel karton; 350 g/m² naturel karton. Dit zijn 6 voorbeelden uit 41 vermelde opties. De volledige lijst staat in de specificatiematrix hierboven.
Welke afwerkingen kan ik kiezen bij Bedrukte menukaarten?
Vouwwijze: Niet vouwen; Eén vouw (4 pagina’s); Eén vouw, horizontaal (4 pagina’s); Wikkelvouw (6 pagina’s); Zigzagvouw (6 pagina’s); Luikvouw (6 pagina’s); Wikkelvouw (8 pagina’s); Zigzagvouw (8 pagina’s).
Afwerking van het papier: Geen afwerking; Glanslaminaat enkelzijdig; Glanslaminaat dubbelzijdig; Matlaminaat enkelzijdig; Matlaminaat dubbelzijdig; Fluweelzacht matlaminaat enkelzijdig. Dit zijn 6 voorbeelden uit 9 vermelde opties. De volledige lijst staat in de specificatiematrix hierboven.
Spotveredeling: Geen; Opdikkende glanslak; Goudfolie; Zilverfolie; Roségoudfolie; Koperfolie. Dit zijn 6 voorbeelden uit 13 vermelde opties. De volledige lijst staat in de specificatiematrix hierboven.
Veredeling op de achterkant: Geen; Opdikkende glanslak; Goudfolie; Zilverfolie; Roségoudfolie; Koperfolie. Dit zijn 6 voorbeelden uit 13 vermelde opties. De volledige lijst staat in de specificatiematrix hierboven.
Aantal rillijnen: Niet rillen; 1 rillijn; 2 rillijnen; 3 rillijnen; 4 rillijnen.
Hoeken: Rechte hoeken; Licht afgerond (3,5 mm); Afgerond (7 mm).
Boorgaten: Geen boorgaten; Eén boorgat (6 mm); Twee boorgaten (6 mm); Drie boorgaten (6 mm); Vier boorgaten (6 mm).
Rillen: Niet rillen; Wel rillen.
Welke uitvoeringen zijn vermeld voor Bedrukte menukaarten?
Vlak geleverd: Nee; Ja.
Welke materiaalopties vermelden waterdichtheid of waterbestendigheid?
Papier: 170 g/m² Synaps, scheurvast en waterdicht; 115 g/m² Teslin, scheurvast en waterdicht; 167 g/m² Teslin, scheurvast en waterdicht; 243 g/m² Teslin, scheurvast en waterdicht.
Welke materiaalopties zijn expliciet als scheurvast vermeld?
Papier: 170 g/m² Synaps, scheurvast en waterdicht; 115 g/m² Teslin, scheurvast en waterdicht; 167 g/m² Teslin, scheurvast en waterdicht; 243 g/m² Teslin, scheurvast en waterdicht.
Welke materiaalopties vermelden gerecycled materiaal?
Papier: 300 g/m² BalancePure of RecyStar (gerecycled); 300 g/m² gerecycled papier (Rebello of VIVUS 89).
Gerelateerde productinformatie
Bekijk de productgroep Horeca & verpakkingen.